Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Rozumiem

Calbud laureatem Nagrody Gospodarczej Prezydenta Miasta Szczecin 2017!

15 września 2017

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zostaliśmy laureatami Nagrody Gospodarczej Prezydenta Miasta Szczecin 2017 w kategorii "Budownictwo i Rozwój Przestrzenny".

Kapituła Nagrody tak uzasadniła swój wybór - Firma szczecińska z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym krajowym i zagranicznym, ambasador Szczecina. Zaangażowana w działania pozabiznesowe: społeczne, kulturalne i sportowe, ceniona jako partner w biznesie i przez klientów jako developer. Spółka posiada jasny kurs na jakość robót budowlanych, a także dba o przestrzeń publiczną, reprezentuje wysoki poziom architektury swoich realizacji.

Warto podkreślić, że to już trzecia Nagroda Gospodarcza Prezydenta Szczecina, jaką otrzymaliśmy w swojej historii. Dwie poprzednie zostały nam przyznane w 2011 i 2013 roku - obie w kategorii "Firma dla Szczecina".

Celem Nagrody jest promowanie wyróżniających się firm ze Szczecina, inspirowanie rozwoju przedsiębiorstw, promowanie postaw proinwestycyjnych, wybitnych osiągnięć innowacyjnych oraz zwiększenie konkurencyjności szczecińskich przedsiębiorstw na arenie krajowej i międzynarodowej.

Tworzenie przyjaznych warunków do rozwoju biznesu w Szczecinie to jedno z naszych priorytetowych działań. Dlatego chcemy wyróżnić tych, którzy nie tylko wpływają na rozwój gospodarczy naszego miasta, ale także promują Szczecin na arenie krajowej i międzynarodowej – powiedział Piotr Krzystek Prezydent Miasta Szczecin – Dziś nagradzamy przedsiębiorców, którzy konsekwentnie realizują swoje cele i co ważne cieszą się zaufaniem wśród swoich klientów. To niezwykle cenny przekaz - Szczecin to miasto w którym można prowadzić i rozwijać swój biznes. Gratuluję wszystkim laureatom i życzę kolejnych znaczących sukcesów w przyszłości.

To wyjątkowe wyróżnienie mobilizuje nas do realizacji kolejnych udanych inwestycji, które pozytywnie wpłyną na rozwój naszego miasta. 

Gratulujemy także firmie DEDECO Biuro Architektoniczne, która była nominowana do nagrody Prezydenta w tej samej kategorii. Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy wspólnie wiele ciekawych przedsięwzięć deweloperskich i nie zamierzamy na tym poprzestawać. Taki duet jest po prostu skazany na sukces.