Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Rozumiem

Trwa rozbudowa Centrum Handlowego Outlet Park w Szczecinie

06 maja 2016

Trwają roboty stanu surowego na budowie czwartego etapu Centrum Handlowego Outlet Park w Szczecinie

Na terenie Outlet Park w rejonie ul. Botanicznej i ul. Struga w Szczecinie realizujemy od kwietnia br. roboty związane z budową wolno stojącego budynku usługowo-handlowego wraz z zewnętrzną instalacją kanalizacji sanitarnej, deszczowej, linią kablową oświetlenia zewnętrznego oraz przyłączami - wodociągowym oraz ciepłowniczym.

W obiekcie realizowanym na zlecenie firmy Projekt Echo - 103 Sp. z o.o., który ma stanowić część istniejącego kompleksu Outlet Park, znajdą się trzy lokale użytkowe - przychodnia, klub fitness i sklep RTV. Budynek zaprojektowano jako prostopadłościan o wysokości 7 m, przekryty płaskim dachem. Eksponowane elewacje będą wykończone okładziną z paneli blachy stalowej powlekanej, o układzie i kolorystyce współgrającej z elewacjami istniejącego Centrum.

Dotychczas wykonaliśmy wykopy pod ławy fundamentowe, stabilizację gruntu z chudego betonu, ławy i stopy fundamentowe, ściany fundamentowe z bloczków oraz izolacje poziome. Przystąpiliśmy także do murowania ścian zewnętrznych z cegły silikatowej o gr. 24 cm, wykonania izolacji pionowych fundamentów oraz elementów konstrukcyjnych tj. trzpienie i słupy żelbetowe. W najbliższym czasie rozpoczniemy z kolei prace związane z wykonaniem podbudowy pod posadzki.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z placu budowy (fot. Maciej Luszawski):