Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Rozumiem

 

Przedsiębiorstwo Budowlane „CALBUD” Sp. z o.o. należy do grona największych i najdłużej istniejących firm budowlanych w Szczecinie oraz na Pomorzu Zachodnim. Spółka została powołana do działania 29 lipca 1991 roku. W pierwszych latach swojej działalności wykonywała przede wszystkim roboty sanitarne i wykończeniowe. W 1999 roku - w oparciu o własny Oddział w Oranienburgu k/Berlina - firma rozpoczęła świadczenie usług na budowach eksportowych w Niemczech, specjalizując się w realizacji stanów surowych. Na przestrzeni ostatnich lat podjęła się realizacji eksportowych na terenie kolejnych państw europejskich - Szwecji, Islandii, Holandii oraz Danii.

Spółka CALBUD to firma inżynieryjno-budowlana. Naszym głównym atutem jest szeroki zakres usług świadczonych na zasadach generalnego wykonawstwa, zarówno dla budownictwa ogólnego jak i przemysłowego. Realizujemy przede wszystkim obiekty w systemie „pod klucz”, tak w roli generalnego wykonawcy inwestycji, jak i w ramach konsorcjów tworzonych wspólnie z innymi podmiotami. W swoim 25-letnim dorobku mamy ponad 200 obiektów zrealizowanych w kraju i za granicą - w tym obiekty mieszkaniowe, usługowe, przemysłowe oraz infrastrukturalne, wykonane na zlecenie podmiotów prywatnych, jednostek samorządu terytorialnego czy instytucji państwowych.

Firma prowadzi również działalność deweloperską. Powołana w tym celu spółka CALBUD-DEVELOPER Sp. J. zrealizowała w latach 2006-2008 "Osiedle Magnolia Park" - jeden z największych i najczęściej nagradzanych kompleksów mieszkalno-usługowych w Szczecinie, uznany w 2014 roku za "Obiekt 25-lecia" w konkursie Stowarzyszenia Architektów Polskich i Prezydenta Miasta Szczecin. Obecnie działalność deweloperską realizujemy za pośrednictwem spółek celowych wchodzących w skład Grupy CALBUD, powołanych specjalnie dla potrzeb danej inwestycji.

Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej oraz deweloperskiej, w połączeniu z wysokiej klasy specjalistami i fachowcami, są gwarantem najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. „Stałość, wiarygodność i prawość w przyrzeczeniach i umowach” to hasło, które od lat stanowi wyznacznik naszej działalności. Potwierdzają to liczne nagrody i wyróżnienia, które dotychczas otrzymaliśmy - dotyczące zarówno naszej firmy jak i zrealizowanych przez nas inwestycji.

Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie, XIII Wydział Gosp. KRS
KRS: 0000052767
NIP: 851-010-92-72
REGON: 810511660
Kapitał zakładowy: 340.000,00 zł
Numer konta: 24 1050 1559 1000 0022 7100 2814