Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Rozumiem

Calbud wśród najlepszych

Przedsiębiorstwo Budowlane Calbud ze Szczecina znalazło się w gronie 11 najlepszych firm, uhonorowanych Złotymi Statuetkami Liderów Polskiego Biznesu. Nagrodę odebrał jego prezes Edward Osina.

Tradycyjnie już, w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie, odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu, wieńcząca XXII edycję konkursu organizowanego przez Business Centre Club. Podczas uroczystości wręczono Złote Statuetki Liderów Polskiego Biznesu, uznawane przez przedsiębiorców za jedne z najbardziej prestiżowych nagród gospodarczych w kraju.

W tegorocznej edycji konkursu miano Liderów Polskiego Biznesu przypadło jedynie 11 (z 85 poddanych ocenie) firmom z całej Polski. W tym elitarnym gronie znalazło się Przedsiębiorstwo Budowlane Calbud. Szczecińska spółka otrzymała Złotą Statuetkę za bardzo dobre wyniki finansowe świadczenie usług na najwyższym poziomie, a także dbałość o środowisko naturalne.

Złota Statuetka Lidera Polskiego Biznesu to kolejny laur PB Calbud, zdobyty przez nie w ostatnim czasie. W styczniu tego roku otrzymało tytuł Gazeli Biznesu 2012 w XIII rankingu "Pulsu Biznesu", a w grudniu 2012 r. "Złotą Rybkę" - Nagrodę Gospodarczą Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.


Szczegóły publikacji

Zobacz również