Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Rozumiem

Ściegiennego 25

 • Adres:
  ul. Ściegiennego 25, Szczecin

 • Termin realizacji:
  08/2009 - 02/2011

 • Inwestor:
  P.B. CALBUD Sp. z o.o.

 • Projektant:
  W+Architekci

 • Zakres robót:
  kompleksowa realizacja - inwestycja własna

Kompleks mieszkalno-usługowy, składający się ze 140 mieszkań o zróżnicowanej wielkości - od 29 m2 do 93 m2, 82 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz dwóch lokali usłogowych w części parterowej.

Siedmiokondygnacyjny, dwuklatkowy budynek mieszkalny został wzniesiony w technologii tradycyjnej - fundamenty, część ścian nośnych, stropy oraz klatki schodowe wykonane z żelbetu, pozostałe ściany nośne oraz ściany działowe wymurowane z bloczków silikatowych. W ramach standardu deweloperskiego ściany i sufity lokali zostały wykończone tynkiem gipsowym.
 
Mieszkania wyposażono w okna i drzwi balkonowe PCV oraz antywłamaniowe drzwi zewnętrzne. Parapety wewnętrzne wykonano z płyty wiórowej laminowanej, a zewnętrzne z blachy powlekanej. Na posadzkach pomieszczeń położono warstwę wyrównawczą, a posadzki balkonów i tarasów wyłożono płytkami mrozoodpornymi. 
 
Mieszkania zostały wyposażone w kompletne instalacje - elektryczną z osprzętem i szafką z bezpiecznikami oraz c.o. z grzejnikami panelowymi (ogrzewanie z sieci miejskiej). W lokalach została również wykonana instalacja domofonowa, telefoniczna oraz instalacja telewizji kablowej.